W teraźniejszych czasach żyjemy w dobie internetowej.

W dzisiejszych czasach żyjemy w dobie internetowej. Możemy nie lubić sieci, można nawet udawać, że nas nie interesuje, natomiast każdy z nas doskonale wie, że internet jest jednym z głównych narzędzi naszej codziennej pracy jak i rozrywki każdego z nas.

 

Ostatnimi czasy znacząco rosną strony internetowe, których autorzy emocjonalnie opisują swą rzeczywistość. Powinniśmy zwrócić swoją uwagę na przykład na takie blogi turystyczne. Ostatnie oglądałem kilka blogów, które bardzo mi się spodobały. Tak sobie pomyślałem, iż właścicielka tychże blogów na pewno posiada niesamowite życie. W końcu podróżuje, dzieli się z czytelnikami swoimi wspomnieniami i na dodatek dostaje za to pieniądze.

 

Absolutnie nie piszę tego by wzbudzić jakąś zazdrość czy cokolwiek, jeżeli nawet to tylko tą pozytywną, która motywuje i inspiruje nas dzień w dzień żeby wyjść z domu i zarobić na chleb. A skoro już przy zarobkowaniu jesteśmy pomyślałem o pracy blogera. Sam z wielką przyjemnością założyłbym bloga podróżniczego, przecież i tak po każdej podróży zanudzam moją kochaną rodzinę nagraniami oraz zdjęciami, które robię podczas podróży. Z tą tylko różnicą, iż za moją wycieczkę płacę swoimi pieniędzmi…

 

Być może się nie znam, zapewne jestem optymistą i za chwilkę dowiem się, że jest to zawód obciążony zupełnie innymi problemami, o jakich ja nie mam zielonego pojęcia. Mimo wszystko, kiedy tak czytam blogi z zazdrością o kolejnych podróżach rzeczywiście żałuję, iż sam też nie spróbowałem.

Źródło: https://agroturist.com.pl/