Szafy robione na wymiar – rozwiązanie doskonałe.

Niewielki domy oraz mieszkania – kuszą częstokroć ceną a także oryginalnym wnętrzem. Taki pierwszy kłopot z tego rodzaju nieruchomościami pojawia się natomiast w sytuacji, kiedy zamierzamy zakupić meble i wyposażenie. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będą meble produkowane na wymiar.

Kuchnia – pomieszczenie najistotniejsze Często wybieramy kuchnie na wymiar. Wynika to głównie z faktu, że znacząca większość mieszkań jednopokojowych (tzw. kawalerek) ma kuchnię połączoną z salonem lub tak zwany aneks kuchenny. Na 5m2 przeważnie ciężko jest rozstawić cały komplet mebli który dostaniemy w sklepie od ręki. A dodatkowo, opcja taka daje możliwość dowolnego oraz oryginalnego połączenia szafek i półek, co może zaowocować dużo ciekawszym efektem końcowym.

Dwa piętra
Schody drewniane, to kolejny pomysł na aranżacje nowoczesnego wnętrza z nietuzinkowym klimatem na niewielkim metrażu, na przykład drewniane schody na antresolę albo strych. Tutaj, realizacja na wymiar jest nie tyle dopuszczalna, co wręcz obowiązkowa.

Szafy robione na wymiar – rozwiązanie idealne
Nie da się zaprzeczyć, że czym większa szafa, tym o wiele lepiej. Natomiast w momencie gdy do zagospodarowania mamy wyłącznie bardzo małą wnękę w przedpokoju wpadamy w panikę. Niepotrzebnie. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i zamówić szafę wykonaną na wymiar – dokładnie taką, na jaką pozwala nam metraż naszego mieszkania. Tego rodzaju usługi proponuje obecnie znacząca większość salonów meblowych oraz wnętrzarskich.

Czas oczekiwania na meble
Oczywiste jest, iż mebli na wymiar nie da się kupić od ręki. Przeciętny czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia naszych mebli wynosi około paru tygodni.

Zobacz więcej: kuchnie na wymiar