Mamy już drukarki 3D…

W obecnych czasach słowo „drukować” z miesiąca na miesiąc zwiększa swe znaczenie. Istnieją już drukarki 3D, które potrafią dosłownie „drukować” trójwymiarowy obiekt. Nanoszenie rozmaitych napisów, czy także zdjęć na wszelkie inne przedmioty, nie budzi już zatem żadnego zadziwienia.

 

Technika nadruków na dowolnym materiale odnalazła swe wykorzystanie szczególnie w przypadku różnych gadżetów firmowych. Logo jest to jedno z większych dóbr każdego większego przedsiębiorstwa. Pragniemy, by nasze logobyło rozpoznawalne oraz utrwalane w świadomości społecznej. Jednym ze możliwości zdobycia tego celu jest między innymi kreowanie swoich, indywidualnych gadżetów. Napisy oraz wszelką grafikę umieścić można dziś w zasadzie na wszystkim. Koszulki i t-shirty to oczywista sprawa. Standardowym gadżetem są także smycze lub długopisy, nie wspominając już o pozostałych biurowych artykułach, typu notesy, zeszyty czy kalendarze. Dobrym pomysłem może również być kubek z nadrukiem. Możliwości jest naprawdę dużo.

 

Takie spersonalizowane gadżety niewątpliwie przydają się nie tylko naszym pracownikom, mogą stanowić również niewielki a także niezobowiązujący prezent dla klientów lub wspólników. Rozdawać będziemy mogli je zasadniczo przy obojętnie jakiej okazji. Takim sposobem logo naszego przedsiębiorstwa będzie podróżować po świecie. Jeżeli ktoś pisząc kiedyś takim długopisem, przypomni sobie właśnie o nas, to już jest sukces.

Więcej: Kubek z nadrukiem