Co dziennie zakłada się kilkanaście blogów.

XXI wiek stał się epoką blogowania i blogosfery. Co dziennie założonych zostaje paręnaście blogów, z jakich każdy ma szansę na medialny sukces. Wyróżnić możemy kilkanaście typów tych miejsc w sieci. Do najbardziej znanych zaliczamy blogi lifestyle’owe, modowe oraz turystyczno-podróżnicze.

Natomiast jako, że nie każdy czytelnik jest tak obeznany jeśli rozchodzi się o blogosferę – poniżej charakterystyka typów blogowych

1. blog lifestyle’owy – treści takiego bloga zawierają wszystko, tzw. mydło i powidło, znajdziemy tutaj zarówno opisy kosmetyczne jak również opisy wycieczek zagranicznych lub testowania nowych produktów spożywczych.

2.blog modowy – tu treść jest już ciut zawężona, spotkamy tu przede wszystkim stylizacje oraz modne dodatki zarówno z sieciówek jak również z domów mody

3. blogi podróżnicze oraz turystyczne – od jakiegoś czasu zaczęły zamieszczać bardzo podobne wpisy ,które zazwyczaj dotyczą wycieczek krajowych a ponadto poza granice Polski a także potrzebnego wyekwiponowania każdego podróżnika.

Ta ostatnia grupa przeżywa w chwili obecnej swój własny renesans – powiązane jest to z coraz większymi horyzontami podróżniczymi Polaków. Morał z tego jest taki, że jeżeli chcielibyśmy rozpocząć pisać bloga to najlepszą inwestycją będzie blog podróżniczo-turystyczny.

Więcej: https://agroturist.com.pl/