Zbyt duża ilość wszelkich dodatków…

Każda kobieta chce elegancko się prezentować. Zarówno aby dobrze się czuć, jak też po to ażeby pociągać panów. Chyba każda z pań uwielbia kiedy facet idąc ulicą zerknie na idącą obok atrakcyjną kobietę.

Prócz wyjątkowo modnych oraz eleganckie sukni damskich, podstawowym dodatkiem do takiego stroju są śliczne torebki karen. Wiadomo przecież od dawna, że to właśnie rozmaite dodatki niewątpliwie dodają uroku i stosownego wyglądu i prezencji.

Z pewnością takie dodatki muszą być właściwie dopasowane do stroju i do Sukienki BAkko. Zbyt duża ilość rozmaitych dodatków może nieco przyćmić nasz piękny wygląd a także spowodować znaczny miszmasz.

Należy także dopasować swój własny ubiór odpowiednio do sytuacji ,w której będziemy mieli się znaleźć – zupełnie inaczej się ubierzemy idąc na kolację we dwoje, a zupełnie inaczej do pracy. Musimy częstokroć znaleźć kompromis między ubiorem oraz rozmaitymi dodatkami. Zupełnie inna będzie także kreacja włożona do teatru, a inna na koncert lub na wyjście do klubu ze znajomymi.
Pamiętajmy też o makijażu jaki również podkreśli nasz piękny wygląd i doda odpowiedniego charakteru temu jak będziemy wyglądali. Ważne jest jednakże żeby to nie make-up zawierał główny  detal. Wykonajmy go by wyglądał wyjątkowo naturalnie oraz jedynie dodawał nam ciut blasku.

Więcej: https://www.uniqueyou.pl/Karen-Paters-Boca