Paintball to rozrywka, której można z pewnością spróbować samemu.

W końcu lato, a temperatura za oknami oraz słońce mobilizują do wyjścia z swojego mieszkania a także spędzania trochę czasu na świeżym powietrzu. Jeśli do tego nudzą Cię tradycyjne ćwiczenia, masz dość spacerów i dlatego pragniesz przeżyć niezwykłą przygodę, lub po prostu jesteś pasjonatom klimatów militarnych, jest na to odpowiedź – paintball. Podstawową wiedzę na temat paintballu ma na pewno każdy – pistolet na kulki z farbą, mundur i plener. Natomiast pod paintbollem kryje się wiele więcej, a właściwie każdy mecz to znakomite emocje, które spowodują, że będzie chciało się jeszcze wielokrotnie chwycić za ikoniczną, pneumatyczną broń, nazywaną fachowo markerem.

Po pierwsze, mnóstwo przedsiębiorstw które zajmują się paintballem proponuje wiele boisk albo plenerów, w których można walczyć, możemy zatem wybrać dla siebie ten, który pasuje nam najlepiej. Po drugie, wcale nie musi być to rozgrywka typu „zwycięża ostatni” – mecze tego typu mogą mieć różne formy, na przykład wszystkim znaną grę komputerową Capture the Flag, a zatem przejmowanie flagi swojego przeciwnika.

Dla miłośników wrażeń często jest też możliwość gry w porze nocnej. Paintball to niewątpliwie rozrywka, której można niewątpliwie popróbować samemu, ze znajomymi, ale która nadawać się będzie też na jakieś większe imprezy – czy możemy wyobrazić sobie lepszy kawalerski albo lepszą integrację firmową, aniżeli gdy przeciskamy się przez pole w mundurze, z markerem, nasłuchując a także poszukując najmniejszego śladu graczy z przeciwnej drużyny? Z całą pewnością nie.

Więcej: paintball Ostrów Wielkopolski